A A A

TCL Family Watch trafia do Polski

18 września 2018, 12:00
TCL Communication w współpracy z Orange Polska wprowadza na polski rynek zegarek TCL Family Watch, który jest zarazem smartwatchem i telefonem komórkowym dla najmłodszych.
TCL Family Watch trafia do Polski

Niewielkie urządzenie pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych i przesyłanie wiadomości głosowych do wcześniej zdefiniowanych kontaktów. Dodatkowo rodzic ma możliwość lokalizacji swojej pociechy. Aplikacja pozwala również ustalić przestrzeń, na której dziecko powinno przebywać i w razie jej opuszczenia natychmiast powiadamia opiekuna. Smartwatch pracuje na jednym ładowaniu aż dwa dni. Certyfikacja IP67 zapewnia o pełnym zabezpieczeniu przed pyłem, a także zanurzaniu urządzenia w wodzie do głębokości 1 metra.

Oprócz funkcji czysto komunikacyjnej, TCL Family Watch pozwala rodzicom również trzymać pieczę nad ich pociechami na odległość. Korzystając z aplikacji, opiekun ma możliwość na żywo kontrolować położenie urządzenia. Dodatkowo dostępna jest opcja powiadomień przy opuszczeniu bezpiecznej strefy. Lokalizacja jest szybka i precyzyjna za sprawą aż czterech modułów -  GPS, LBS, WiFi oraz AGPS. Co najważniejsze dostępna nawet, kiedy dziecko przebywa w budynku. Aplikacja dla rodziców dostępna jest w sklepach Apple Appstore i Google Play.

Responsywny ekran dotykowy oraz przemyślany interfejs użytkownika to najlepsze połączenie dla intuicyjności i komfortu użytkowania. Dodatkowo na brzegach zegarka znalazły się fizyczne przyciski, służące do obsługi najważniejszych funkcji.

Dbając o bezpieczeństwo najbliższych musimy również zadbać o narzędzia, które nam na to pozwalają - w przypadku TCL Family Watch można spać spokojnie. Urządzenie zostało skutecznie zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych takich, jak woda i kurz. Potwierdza to certyfikat IP67, który gwarantuje, że zegarek będzie działać nawet po półgodzinnej kąpieli na głębokości 1 metra, a także nie jest podatny na wnikanie pyłów.

TCL Family Watch to nie tylko zegarek. Jest on jednocześnie telefonem komórkowym, który pozwala na komunikację w postaci rozmów i wiadomości głosowych, a także wiadomości obrazkowych. Tryb szkolny pozwala opiekunowi na zdalne ograniczenie dostępu do wbudowanych funkcji rozrywkowych, a także wyłączenie powiadomień dźwiękowych. Warto zwrócić również uwagę na obecność przycisku S.O.S., naciśnięcie którego natychmiast wywołuje powiadomienie na urządzeniu rodzica.

Zegarek można znaleźć w ofercie Orange za około 460 zł

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto