A A A

TMTG ma szefa

9 grudnia 2021, 08:00
Kongresman Devin G. Nunes, członek komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów, będzie zarządzać firmą Trump Media & Technology Group (TMTG).
TMTG ma szefa

Wojownik i lider

Kongresmen planuje opuścić Izbę Reprezentantów Stanów Zjednoczonych i objąć nowe stanowisko w styczniu 2022 roku. Nunes zapowiada: „Nadszedł czas, aby ponownie otworzyć internet i umożliwić swobodny przepływ pomysłów i wyrażania się bez cenzury".

Devin Nunes będzie odpowiadał za platformę mediów społecznościowych Truth Social, konkurując z takimi tuzami jak Mark Zuckerberg z Facebooka i Parag Agrawal z Twittera (obie platformy zbanowały byłego prezydenta).

Nunes będzie również zarządzać platformą streamingową TMTG Plus, która jest usługą wideo opartą na subskrypcji, a oferującą materiały rozrywkowe, wiadomości, filmy dokumentalne i podcasty.

Według prezesa i właściciela TMTG, Donalda Trumpa, wybór jest trafny ponieważ „kongresman Devin Nunes jest wojownikiem i liderem. Będzie doskonałym CEO TMTG, który rozumie, że musimy powstrzymać liberalne media i Big Tech przed zniszczeniem wolności, która czyni Amerykę wielką. Ameryka jest gotowa na PRAWDĘ społeczną i koniec cenzury i dyskryminacji politycznej".

fot. Wikipedia


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto