A A A

TP i Netia rozdają kasę

6 listopada 2007, 13:55
TP i Netia rozdają kasę

Dwaj najwięksi dostawcy internetu – TP i Netia – przygotowali dla swoich klientów promocje, w których oferują pieniądze w zamian za podpisanie długoterminowej umowy.
Telekomunikacja Polska jest gotowa zaoferować aż 250 zł na zakupy w internetowym sklepie Merlin w zamian za podpisanie lub przedłużenie umowy na usługi „neostrada tp megainternet”, „neostrada tp dla Ciebie” oraz „neostrada tp mała cena”. Wysokość kwoty, jaką otrzyma klient, zależy od długości umowy oraz prędkości internetu w kupowanej usłudze. Maksymalną kwotę otrzymuje abonent, który zdecyduje się na łącze o prędkości 6144 kb/s przy umowie na 36 miesięcy. Dodatkowe 50 zł można otrzymać, jeśli zamówienie na neostradę zostanie złożone za pośrednictwem internetowego serwisu www.neostrada.wp.pl.

Jeszcze bardziej atrakcyjna wydaje się oferta Netii. Ten operator oferuje aż do 600 zł razem z kartą kredytową Visa Electron – dzięki niej pieniądze można wypłacić z bankomatu i mieć gotówkę w garści. Tu także wysokość otrzymanej kwoty zależy od czasu trwania umowy na świadczenie usługi oraz prędkości kupowanego łącza internetowego. Promocja dotyczy ofert „Lepszy Telefon”, „Szybki Internet” oraz „Pakiet Szybki Internet + Lepszy Telefon”.

Źródło: TP, Netia


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
scooby666
opera
6 listopada 2007, 19:40
a ja nadal...
A ja nadal myślę, że TP to zło... Wchodzą nowi dostawcy i już Tp z zawrotna prędkością tracą klientów. Tak trzymać. Koniec monopolu TP
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto