A A A

TP obniżyła ceny połączeń na komórki

3 września 2007, 14:53
TP obniżyła ceny połączeń na komórki

Od początku września 2007 r. Telekomunikacja Polska obniżyła ceny połączeń do sieci Orange, Plus i Era. Od pierwszego dnia następnego miesiąca wzrosną natomiast ceny połączeń do sieci Play. Nowe stawki połączeń do trzech największych krajowych operatorów komórkowych wynoszą: w godzinach szczytu 0,66 zł brutto, a wieczorami, w weekendy i święta 0,62 lub 0,63 zł brutto, w zależności od planu taryfowego. Obowiązująca od 1 października stawka za połączenie z siecią Play wyniesie 1,04 zł w godzinach szczytu oraz 0,72 wieczorami, w weekendy i święta.

Podwyżka kosztów połączeń z TP do Playa wynika z braku porozumienia w sprawie rozliczeń międzyoperatorskich między obydwiema firmami. W takiej sytuacji TP musiało ustalić stawkę za połączenie z siecią tego operatora zgodnie z wytycznymi Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Źródło: TP


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
cz_la
opera
6 września 2007, 17:44
Duży plus+ dla TP
bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła!Tak trzymać.
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto