A A A

Tani mikrofon Canyon CNR-MIC2

2 stycznia 2012, 10:51
Tani mikrofon Canyon CNR-MIC2

Firma Canyon, znany producent urządzeń peryferyjnych związanych z branżą IT, wprowadza do Polski nowy mikrofon stacjonarny CNR-MIC2.

Nowy gadżet Canyon gwarantuje czystą jakość dźwięku podczas prowadzonych przez internet konwersacji. Urządzenie wyposażone jest w stabilną podstawkę o wysokości 15,5 cm, która z łatwością daje się regulować zgodnie z potrzebami użytkownika. Mikrofon posiada wygodny wyłącznik/włącznik, a także standardowe wejście audio jack 3,5 mm.

Mikrofon cechuje czułość na poziomie 58 dB oraz oryginalna stylistyka. Dominująca czerń została wzbogacona srebrnymi elementami. Cena produktu firmy Canyon nie jest wygórowana, gdyż na polskim rynku ustalona została na 35 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto