A A A

Tenda AC7 – router na piątkę

26 stycznia 2019, 10:00
Tenda AC7 to dwupasmowy router WiFi dedykowany do dużych domów z wieloma pomieszczeniami. Jest zgodny z piątą generacją standardu 802.11ac wave2 i zapewnia równoczesną, dwupasmową przepustowość do 1167 Mb/s.
Tenda AC7 – router na piątkę

Moc funkcjonalności

Router obsługuje dwa pasma transmisji, oferując prędkość 300 Mb/s w częstotliwości 2,4 GHz oraz 867 Mb/s w 5 GHz. Dzięki wydajnemu chipowi 28 nm i pięciu antenom 6 dBi zapewnia silny i stabilny sygnał. Tym samym użytkownik może cieszyć się nieprzerwanym odtwarzaniem strumieniowym w 4K czy grami online bez opóźnień. Tenda AC7 wyposażono w 4 porty - jeden 10/100 Mb/s WAN oraz trzy 10/100 Mb/s LAN.

Technologia Beamforming+ zapewnia koncentrowanie sygnału na urządzeniu łączącym się z routerem, z kolei dzięki MU-MIMO Tenda AC7 może komunikować się z wieloma klientami jednocześnie i gwarantować szybsze połączenie internetowe.

Router oferuje również wiele funkcji poprawiających wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wśród nich możemy znaleźć: kontrolę rodzicielską, czarną listę do blokowania nieznanych urządzeń, harmonogram Wi-Fi, tryb uśpienia oraz sieć gości.

Proste zarządzanie

Aplikacja Tenda WiFi pozwala zarządzać siecią w dowolnym miejscu i czasie. Umożliwia ona aktualizację, włączanie i wyłączanie routera zgodnie z harmonogramem, blokowanie nieznanych urządzeń oraz konfigurowanie kontroli rodzicielskiej w celu zapewnienia bezpieczeństwa sieciowego dla dzieci.

Tenda AC7 pojawi się w sprzedaży wiosną tego roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto