A A A

To już koniec ATI

30 sierpnia 2010, 09:34
To już koniec ATI

Wielu osobom wydać się to może nieprawdopodobne – firma AMD postanowiła zrezygnować z marki ATI, znanej z produkcji kart graficznych, konkurencyjnych dla produktów Nvidii.

Od wielu lat na rynku kart graficznych liczyły się tylko dwie firmy: Nvidia i ATI. Na wielu forach internetowych prowadzone były niekończące się dyskusje na temat wyższości jednej firmy nad drugą. Mimo niezwykle wysokiej rozpoznawalności ATI, firma AMD zdecydowała się na dokonanie wyboru pomiędzy dwoma znanymi markami i używaniem tylko jednej z nich. Wybór padł na AMD. W związku z tym nie zobaczymy już nigdy nowych kart graficznych z logo ATI. Pierwsze podzespoły spod znaku AMD mają pojawić się jeszcze w tym roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto