A A A

Toshiba Flash Air na polskim rynku

8 czerwca 2012, 11:19
Toshiba Flash Air na polskim rynku

Bezprzewodowy przesył danych jest możliwy. Wilk Elektronik SA, autoryzowany dystrybutor oraz partner technologiczny marki Toshiba wprowadził na polski rynek kartę Toshiba Flash Air. To innowacyjne rozwiązanie bazuje na wbudowanym modemie WiFi, umożliwiając bezprzewodowy transfer danych.

Do oferty Wilk Elektronik SA, partnera technologicznego oraz dystrybutora pamięci Flash marki Toshiba na Europę Środkowo-Wschodnią dołączyła karta Toshiba Flash Air. W czasach ogromnej popularności cyfrowych aparatów fotograficznych oraz urządzeń mobilnych, wyposażenie karty w funkcję łączności bezprzewodowej umożliwia użytkownikom wysyłanie zdjęć na serwer, wymianę zdjęć i pozostałych danych z innymi urządzeniami obsługującymi format bezprzewodowy. Dzięki temu wszystkie te operacje mogą być prowadzone bez konieczności używania komputera czy połączenia kablowego, co niewątpliwie wpływa na wygodę i funkcjonalność użytkowania.

Karta Flash Air w porównaniu do kart o podobnych funkcjach obsługuje szersze spectrum formatów plików takich jak .jpg, .mpg, .raw, .txt, .ppt, pobierając przy tym mniej energii. Kiedy funkcja komunikacji bezprzewodowej WiFi nie jest używana, karta może służyć jako typowy nośnik umożliwiając zapis 8 GB danych i transfer zgodny z 6 klasą prędkości.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto