A A A

Toshiba L670-1JW: dobry zamiennik peceta

11 sierpnia 2011, 14:24
Toshiba L670-1JW: dobry zamiennik peceta

Zjawisko „desktop replacement” jest coraz bardziej widoczne na naszym rynku. Wpływa na to systematyczny spadek cen notebooków oraz proporcjonalny wzrost ich wydajności na polu zastosowań zarezerwowanych jeszcze niedawno tylko dla pecetów.

Takie trendy uwzględnia w swojej strategii rynkowej Vobis, systematycznie obniżając ceny markowych 17-calowych notebooków, wyposażonych w nowoczesne podzespoły. Można je z powodzeniem wykorzystywać w codziennej pracy, nauce oraz w multimedialnej rozrywce. Dodatkowy atut mobilności tych urządzeń, mocno podnosi atrakcyjność takiego wyboru. Toshiba L670-1JW to najnowsza propozycja Vobisu w kategorii desktop replacement.

Cena notebooka została obniżona do 1649 zł, co czyni go jedną z najatrakcyjniejszych propozycji pod kątem współczynnika cena/jakość na rynku. Jeszcze całkiem niedawno nie było szans, żeby kupić nowego markowego 17-calowego notebooka w cenie poniżej 2000 zł. W środku notebooka znajdziemy kartę graficzną ATI Mobility Radeon HD 5470 512MB, procesor Intel Pentium P6200 (2 x 2130 MHz HT), komputer posiada 3 GB pamięci DDR3, dysk twardy 320 GB. Napęd jaki zastosowano w modelu to DVD-Super Multi DL. Porty wejścia/ wyjścia - VGA, HDMI, słuchawki/mikrofon, USB 2.0, eSATA. Bateria pozwoli na 4 godzinną pracę na jednym ładowaniu.Sprzęt obsługiwany jest przez system operacyjny Windows 7 Home Premium. Cena notebooka to 1649 zł, zakupując go dostaniemy gwarancję na 24 miesiące.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto