A A A

Travel Kit - ładowarki USB w podróży

19 października 2015, 10:15
Problem z ładowaniem urządzeń mobilnych w podróży? Na ratunek ma przyjść dwubiegunowyTravel Kit , dzięki któremu podłączymy do prądu każdy nieuziemiony sprzęt w 150 krajach.
Travel Kit - ładowarki USB w podróży

Ładowarka sieciowa Euro USB Charger pozwalająca na jednoczesne ładowanie nawet dwóch urządzeń mobilnych. Pełna bateria także w trakcie podróży samochodem, dzięki midgetowi USB Car Charger i kablowi Micro USB. To nowy

Propozycja szwajcarskiej marki  Travel Kit łączący w sobie cztery, najprzydatniejsze osobom mobilnym, urządzenia. Pierwsze z nich to MUV Micro, czyli najmniejszy na świecie dwubiegunowy adapter działający w ponad 150 krajach. Wykorzystuje opatentowaną technologię suwaków „all in one", a przy okazji ma zaledwie 5 na 5 centymetra i waży 100 gramów. Dzięki MUV Micro podłączysz sprzęt (np. smartfon, tablet, laptop z wtyczką nieuziemioną, odtwarzacz muzyki, aparat fotograficzny, kamerę, nawigację GPS, maszynkę do golenia i inne) do gniazdka niezależnie od tego, w jakim kraju będziesz przebywać i z urządzenia o jakim standardzie wtyczki skorzystasz. To urządzenie, które posiada dożywotnią gwarancję producenta.

By zachować kontakt ze światem, przyda się także podwójna ładowarka Euro USB Charger. Dzięki niej szybko naładujesz dwa urządzenia na raz, nawet te bardziej wymagające - w końcu oba porty generują 210 0mA. Ładowarkę podłączysz do gniazdek o standardzie europejskim, choć oczywiście jest kompatybilna z wszystkimi adapterami SKROSS, w tym z MUV Micro. Po połączeniu z adapterem, z ładowarki będziesz mógł korzystać nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie. Euro USB Charger waży 44 gramów i jest objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

W uzupełnieniu poziomu baterii w telefonie czy innym urządzeniu mobilnym pomoże ważąca 12 gramów ładowarka samochodowa Midget USB Car Charger. Ma wielkość kciuka, a pozwala na beztroską zabawę bez obawy o rozładowaną baterię w smartfonie, aparacie fotograficznym, odtwarzaczu muzyki czy nawigacji GPS. Wystarczy włączenie Midget USB Car Charger do gniazda zapalniczki samochodowej i połączenie z rozładowanym sprzętem poprzez kabel Charge'n Sync Micro USB. Ten ostatni wykorzystasz nie tylko w samochodzie, w końcu kabel Charge'n Sync Micro USB służy także do synchronizacji urządzenia mobilnego z komputerami i innymi sprzętami wyposażonymi w port USB. Ma długość 1 metra, co wyróżnia go na tle konkurencyjnych produktów tego typu.

Cały zestaw kosztuje 199 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto