A A A

Trzy nowe modele EIZO FlexScan

2 sierpnia 2013, 12:39
Trzy nowe modele EIZO FlexScan

W ofercie EIZO pojawiły się trzy nowe monitory biurowe: 21.3”model FlexScan S2133 oraz dwa 19” monitory FlexScan S1923 i FlexScan S1903. Wszystkie modele mają podświetlenie LED i szereg energooszczędnych funkcji, które sprawiają, że nadają się do małych i dużych biur.

Wszystkie trzy monitory są podświetlane diodami LED, co gwarantuje niski pobór mocy - na poziomie 16W podczas pracy oraz zaledwie 0.5W w trybie uśpienia. Są również przyjazne dla wzroku. Czujnik sprawdzający poziom otaczającego oświetlenia o nazwie Auto EcoView oraz tryb pracy monitora o nazwie “Paper” obniżają odpowiednio poziom jasności monitora i temperaturę kolorów, w celu redukcji emisji światła niebieskiego, które może powodować zmęczenie wzroku.

Nowe modele mają również kilka innych trybów wyświetlania, takich jak “sRGB” czy „Custom” (w tym przypadku ustawienia definiowane są przez użytkownika). Użytkownik może przełączać się między poszczególnymi trybami, korzystając z menu OSD. Możliwa jest również automatyczna zmiana trybu wyświetlania przy wykorzystaniu dostępnej w zestawie aplikacji ScreenManager Pro for LCD (kompatybilnej z systemami operacyjnymi Windows 8, 7 oraz Vista). Po przypisaniu danego trybu do określonego programu, po otwarciu aplikacji monitor samodzielnie przełączy się w poprawny tryb.

Trzy nowości spełniają najbardziej restrykcyjne międzynarodowe normy w zakresie poboru energii, ergonomii i ekologii, takie jak EPEAT Gold, Energy Star 6. 0 oraz TCO Certified Displays 6.0. Każdy z monitorów objęty jest pełną 5-letnią gwarancją, co o dwa lata przewyższa ofertę konkurencji i redukuje koszty utrzymania. W Polsce dodatkowo dystrybutor, firma Alstor, świadczy usługi w trybie door-to-door.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto