A A A

Twitter zamknie nieaktywne konta

27 listopada 2019, 07:45
Za dwa tygodnie z platformy Twitter zaczną znikać konta, których użytkownicy nie wykazują żadnej aktywności.
Twitter zamknie nieaktywne konta

Od 11 grudnia br. z serwisu Twitter będą usuwane konta, których właściciele nie zalogowali się od dłuższego czasu.

Operator platformy wysyła do nieaktywnych użytkowników e-maile zatytułowane „Don't lose access to @(username)". Ich treść brzmi:

Witaj, aby nadal korzystać z Twittera, musisz zaakceptować aktualne warunki, politykę prywatności i zasady używania plików cookie. (...). Najpierw jednak, przed 11 grudnia 2019 r., musisz się zalogować i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. W przeciwnym razie Twoje konto zostanie usunięte z Twittera.

Listy takie otrzymają wszystkie osoby, których konta nie są używane od co najmniej sześciu miesięcy. Usunięte nazwy użytkowników będą mogły zostać ponownie wykorzystane.

Zgodne z zasadami przedstawionymi na stronie dotyczącej nieaktywnych kont, Twitter wymaga zalogowania się w serwisie co najmniej raz na pół roku oraz wysłania przynajmniej jednej wiadomości.

fot. Twitter


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto