A A A

UPS wielkości zwykłego zasilacza

1 grudnia 2015, 07:30
UPS-y kojarzą się przede wszystkim z dużymi urządzeniami, które są co prawda pożyteczne, ale bardzo mało poręczne. Zupełnie inaczej jest z niewielkich rozmiarów DC Secure Adapter 12V od PowerWalker.
UPS wielkości zwykłego zasilacza

Zasilacz awaryjny od PowerWalker przeznaczony jest do urządzeń zasilanych 12V prądem stałym. Posiada złącze 2,5 mm, dzięki czemu pasuje do zdecydowanej większości urządzeń sieciowych, takich jak: routery, punkty dostępowe, przełączniki, modemy, telefony VOIP czy adaptery PoE. Pozwoli to podtrzymać ich działanie przez kilka godzin nawet przy braku dostępu do prądu.

DC Secure Adapter 12V sprawdzi się również przy znacznie bardziej newralgicznych urządzeniach, jak kamery IP, centrale alarmowe oraz systemy zarządzania inteligentnym domem. Podłączenie ich za pomocą zasilacza awaryjnego gwarantuje, że pomimo braku zasilania wciąż będą działać, zapewniając bezpieczeństwo i wydajną pracę.

Produkt jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy podłączyć go w miejsce tradycyjnego zasilacza 12V i uruchomić za pomocą jednego przycisku. Jego niewielkie rozmiary powodują, że można go wpiąć do listwy zasilającej bez zasłaniania sąsiednich gniazd.

DC Secure Adapter 12V pozwala na podłączenie urządzeń o poborze do 25W. Wbudowany akumulator litowo-jonowy marki Samsung o pojemności 2,6Ah/3,7V, jest w stanie podtrzymać zasilanie typowego routera Wi-Fi nawet przez 3 godziny.

Cena zasilacza awaryjnego wynosić będzie 130 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto