A A A

USB Goodram Speed USB 3.0

1 czerwca 2012, 09:46
USB Goodram Speed  USB 3.0

Goodram wprowadza do swojej oferty najnowszy model USB 3.0 – Goodram Speed.

Ergonomiczna obudowa pamięci, łączy w sobie tworzywo z wytrzymałym anodyzowanym aluminium zapewniając ochronę zapisanych na nośniku danych. Dzięki zastosowaniu szybkiego interfejsu 3.0 pamięć pozwala na przenoszenie oraz szybką wymianę dużej ilości zgromadzonych na niej danych, takich jak filmy w formacie HD , muzyka czy złożone pliki graficzne. Zastosowany interfejs USB 3.0 ponad dziesięciokrotnie przewyższa parametry pamięci z interfejsem 2.0 umożliwiając transfer na poziomie 120MB/s i 70MB/s.

- Goodram Speed to pendrive skierowany do użytkowników oczekujących od nośnika pamięci najwyższych parametrów pracy oraz wysokiej pojemności - podkreśla Wiesław Wilk , Prezes Wilk Elektronik SA.

Pendrive dostępny jest w wersji 32GB i 64GB.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto