A A A

Uchwyt na smartfon z bezprzewodowym ładowaniem

11 lutego 2020, 15:40
NAVITEL wprowadza do sprzedaży uchwyt SH1000 PRO umożliwiający bezprzewodowe ładowanie smartfona.
Uchwyt na smartfon z bezprzewodowym ładowaniem

Uchwyt samochodowy do smartfona zaprezentowany przez NAVITEL to ciekawa propozycja koncernu specjalizującego się w udogodnieniach dla kierowców. Wygląda niepozornie, jednak wyposażony jest w wygodne rozwiązanie: wbudowane ładowanie indukcyjne.

NAVITEL SH1000 PRO jest uchwytem grawitacyjnym ze złączem USB-C. Automatycznie rozpoznaje smartfon i otwiera ramię uchwytu. Maksymalny rozstaw to 82 mm. Urządzenie wyposażone jest też w przycisk sterujący, za pomocą którego można samodzielnie dostosować ustawienie modelu. Uchwyt jest zabezpieczony przed zwarciem i przegrzewaniem.

Maksymalna moc ładowania indukcyjnego w przypadku tego modelu to 15 W. Można też używać uchwytu w sposób tradycyjny, bez ładowania. Cena uchwytu wraz z mocowaniem i kablem USB-C wynosi ok. 160 zł.

fot. NAVITEL

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto