A A A

Ulepszona wersja słuchawek dla graczy BlasterX H5

23 stycznia 2017, 13:30
Marka Creative zaprezentowała nową wersję profesjonalnych słuchawek dla graczy BlasterX H5. Headset wyróżnia się lepszą reprodukcją dźwięku, usprawnionym tłumieniem odgłosów otoczenia oraz ulepszonymi przetwornikami.
Ulepszona wersja słuchawek dla graczy BlasterX H5

Zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 Tournament Edition został zaprojektowany z myślą o maksymalnym realizmie dźwięku podczas gier komputerowych. Nowa wersja H5 Tournament Edition ma lepsze przetworniki, które zwiększają czułość i precyzję odwzorowania dźwięku. Co więcej, zaprojektowany od nowa mikrofon lepiej zbiera dźwięk i redukuje odgłosy otoczenia podczas intensywnej rozgrywki.

Doskonała konstrukcja

Ulepszona wersja słuchawek Sound BlasterX H5 ma industrialny wygląd. Nowy model wyposażono w muszle ze szczotkowanego metalu, a wszystko to uzupełnia wykończenie w kolorze spiżu. Lekka konstrukcja łączy w sobie również elastyczną piankę i poduszki z miękkiej dermy.

Lekkie i trwałe rozwiązanie

Dzięki wytrzymałym elementom z wzmocnionego aluminium słuchawki H5 Tournament Edition są bardzo lekkie. Producent zapewnia, że są również tak wytrzymałe, że z łatwością sprostają trudom codziennego użytkowania.

Ulepszone przetworniki - większa czułość i komfortowa rozgrywka

Zestaw słuchawkowy H5 Tournament Edition jest wyposażony w duże, dynamiczne przetworniki FullSpectrum o średnicy 50 mm, które zapewniają wysoką jakość dźwięku

Prosta komunikacja

Zaprojektowany od nowa, udoskonalony odłączany mikrofon z technologią redukcji odgłosów otoczenia lepiej eliminuje hałas podczas grania w głośnym miejscu.

Lepszy dźwięk dzięki oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite

Dostępne dla systemu Windows oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite zawiera gotowe profile audio dopasowane do ustawień dźwięku popularnych obecnie gier. Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kul w ulubionej grze FPS do przerażającego ryku trolla w grze przygodowej.

Sound BlasterX H5 Tournament Edition dostępne są na polskim rynku w cenie 399 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto