A A A

Ultra-kompaktowa kamerka GoPro HERO4 Session

8 lipca 2015, 14:30
Marka GoPro wprowadziła do swojej oferty najmniejszą i najlżejszą kamerkę sportową rejestrującą filmy w jakości w 1080p60, 720p100 i 1440p30.
Ultra-kompaktowa kamerka GoPro HERO4 Session

"Przy HERO4 Session postawiliśmy sobie za cel stworzenie najmniejszego, najlżejszego i najwygodniejszego GoPro, jak to tylko możliwe", mówi Nicholas Woodman, założyciel i Prezes GoPro. "HERO4 Session łączy w sobie szczyt naszych inżynieryjnych dokonań wraz z wieloletnim know-how od strony użytkownika, by dostarczyć najwygodniejsze rozwiązanie do rejestrowania życia." Woodman dodaje "Jestem bardzo podekscytowany premierą HERO4 Session, ponieważ wreszcie mogę używać go publicznie!"

HERO4 Session rejestruje filmy jakości GoPro w 1080p60, 720p100 i 1440p30 oraz 8 megapikselowe zdjęcia w trybach Single (pojedyncze), Burst (seryjne) i Time Lapse (poklatkowe). Oferuje wiele tych samych innowacyjnych funkcji, które znajdziemy w najlepiej sprzedających się modelach HERO4 Black i Silver, takich jak SuperviewTM, Protune i Auto Low Light. Rozbudowana kontrola nad trybami i ustawieniami kamery odbywa się poprzez aplikację GoPro App lub za pomocą pilota Smart Remote.

Obsługa HERO4 Session jest bardzo prosta. Krótkie przyciśnięcie spustu migawki szybko włącza kamerę, a nagrywanie rozpoczyna się automatycznie. Długie przyciśniecie spustu migawki włącza kamerę i uruchamia tryb zdjęć poklatkowych Time Lapse. Naciskając ten sam przycisk ponownie zachowamy film lub zdjęcia oraz wyłączymy kamerę.

HERO4 Session jest wodoszczelna do 10 metrów. Oferuje zgrabny system mocowania oparty na ramkach mocujących kompatybilnych z szerokim wachlarzem dostępnych mocowań. Innowacyjny system dwóch mikrofonów dynamicznie przełącza rejestrację dźwięku pomiędzy nimi, by zredukować szum wiatru podczas ulubionych aktywności. Jakość dźwięku podczas aktywności w wodzie uległa zdecydowanej poprawie dzięki wodoszczelnej konstrukcji HERO4 Session, która eliminuje potrzebę stosowania dodatkowej obudowy wodoszczelnej, która często przytłumia dźwięk.

Wodoszczelna konstrukcja HERO4 Session eliminuje potrzebę posiadania oddzielnej obudowy, sterowanie za pomocą jednego przycisku, jak nigdy dotąd ułatwia i przyspiesza rejestrowanie wciągających ujęć i zdjęć.

HERO4 Session jest kompatybilna z istniejącymi mocowaniami GoPro i będzie kosztować 1749zł (sugerowana cena detaliczna). Kamera będzie dostępna od 12 lipca u Autoryzowanych Sprzedawców Detalicznych GoPro w całej Polsce.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto