A A A

Ustaw swój Blu-ray Panasonic BBT01 do pionu

3 lipca 2012, 09:29
Ustaw swój Blu-ray Panasonic BBT01 do pionu

Firma Panasonic przedstawiła najnowszy odtwarzacz FULL HD 3D Blu-ray Disc — DMP-BBT01.

Wysuwaną tackę na płyty zastąpiono w tym modelu ergonomicznym napędem szczelinowym, umożliwiającym wsuwanie płyt bezpośrednio do odtwarzacza, dzięki czemu model DMP-BBT01 ma być znacznie wygodniejszy w użyciu niż standardowe odtwarzacze Blu-ray. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość ustawienia go zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej.

Oprócz zadowalającej jakości obrazu i dźwięku treści odtwarzanych w formacie Blu-ray, DVD, AVCHD, DivX, FLAC, mp3, MKV i innych, użytkownik zyskuje dostęp do platformy SmarTViera, która oferuje wybór różnorodnych aplikacji w tym popularnych serwisów typu wideo na żądanie (VOD), takich jak Iplex, Ipla, czy TVN Player gier oraz dostęp do serwisów społecznościowych takich jak Twitter, Facebook, YouTube i Skype.

Urządzenie posiada także certyfikat DLNA dzięki czemu integruje się z domową siecią LAN za pomocą wbudowanego modułu. Można na nim oglądać zdjęcia w formacie JPEG i MPO. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do multimediów przechowywanych na centralnym serwerze niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu aktualnie się znajdują, a także przeglądać je i wyświetlać bez konieczności odczytywania danych z dysku przenośnego.

Do modelu DMP-BBT01 dołączony jest pilot z polem dotykowym (touchpad), który zapewnia intuicyjną obsługę urządzenia. Blu-ray DMP-BBT01 może być również sterowany za pomocą smartfona: iPhona, Blackberry i innych z systemem Android.

Rekomendowana cena brutto odtwarzacza wynosi 1399 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto