A A A

Valve wspiera Razer Hydra

6 marca 2012, 08:42
Valve wspiera Razer Hydra

Firma Razer, wspólnie z Sixense Entertainment ogłaszają pełne wsparcie Razer Hydra dla wszystkich gier Valve.

Dodatkowo Razer i Sixense wspólnie z Valve zintegrowały narzędzie Motion Creator 2.0 z serwisem Steam. Dzięki temu gracze skorzystają z pełnej wstecznej kompatybilności z 250 najpopularniejszymi grami, które pozwolą na swobodną obsługę za pomocą Razer Hydra. Od teraz użytkownicy Steam będą otrzymywali automatyczne aktualizacje obecnych i przyszłych gier, a nowa łatka pozwoli zapoznać się łatwo z systemem sterowania Razer Hydra podczas grania.

Zaprojektowany z myślą o graczach Razer Hydra to pierwszy na świecie kontroler PC, wykorzystujący właściwości pola elektromagnetycznego, które pozwala wyjątkowo precyzyjnie śledzić ruchy. Każdy ruch dłoni zostaje zarejestrowany z dokładnością do 1 milimetra.

- Razer Hydra przyciąga całe rzesze graczy, którzy chcą skorzystać z niebywałej łatwości i precyzji obsługi, o której konkurencja wciąż może tylko pomarzyć. Już teraz gracze na całym świecie będą mogli doświadczyć niebywałych możliwości Razer Hydra z najsłynniejszymi grami Valve oraz z nadchodzącymi tytułami tej firmy. – mówi Rober „RazerGuy” Krakoff, Prezes Razer USA.

Odpowiadając na zapotrzebowanie producentów gier, firma Sixense stworzyła wersje Sixense SDK (Software Development Kit) dla Razer Hydra dostępne dla platform Mac OS oraz Linux. Zestawy SDK dla Windows, Mac OS oraz Linux są już dostępne do pobrania w serwisie Steam.

Cechy produktu:

(Kontroler)

• Wygodny analog do kontroli cieczy

• 4 przyciski akcji w technologii Hyperesponse

• Dynamiczny triger i bumper gwarantujące szybkość reakcji

• Satynowa powłoka zabezpieczająca przez ślizganiem

• Wyjątkowo lekki, nieplączący się kabel

(Stacja dokująca)

• Pole magnetyczne z minimalnym poborem prądu

• Czułość do jednego milimetra i jednego stopnia wychylenia

• Komunikacja z kontrolerem nawet spoza pola widzenia

• Natychmiastowa reakcja na ruch


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto