A A A

Vivo NEX – znamy datę prezentacji

4 czerwca 2018, 10:00
Już 12 czerwca Chińczycy pokażą swój nowy produkt – smartfona Vivo NEX. Czy jest na co czekać?
Vivo NEX – znamy datę prezentacji

Na temat tego urządzenia nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, jednak producent reklamuje go marketingowymi hasłami skupiającymi się na doskonałości oraz futurystyczności. Można więc spodziewać się, iż Vivo NEX nie będzie posiadał ramek oraz zaoferuje niemalże 100 proc. powierzchni ekranowej na przednim panelu. Pod wyświetlaczem może pojawić się również skaner linii papilarnych - chińska marka ma w tej technologii już całkiem spore doświadczenie.

Na pokładzie Vivo NEX ma znaleźć się również procesor Qualcomm Snapdragon 845. Jak będzie wyglądała cena? Według przecieków przekroczy ona pułap 1000 dolarów za sztukę.

Plotki sugerują jednak, że Chińczycy zdecydują się także na tańszą wersję smartfona NEX - cena alternatywnego urządzenia będzie oscylowała w granicach 780 dolarów.

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto