A A A

Wentylatory Titan inspirowane nożami nepalskiej armii

18 września 2013, 11:32
Wentylatory Titan inspirowane nożami nepalskiej armii

Impakt - dystrybutor akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej - wprowadził do sprzedaży wentylator marki Titan. Zestaw został wyposażony w 7 śmigieł Kukri, zaprojektowanych tak, by jak najlepiej odprowadzać ciepło przy jak najmniejszym poziomie hałasu.

Technologia Heat Direct Contact 3 w jaki wyposażono wentylator to miedziane rurki o przekroju 6 mm w kształcie litery U. Rozwiązanie to pozwala na bezpośredni kontakt z procesorem, co zwiększa o blisko 20% efektywność odprowadzania ciepła.

Wentylator Titan CPU TTC-NK35TZ/RPW(KU) wyposażony został w śmigła Kukri. Ich nazwa pochodzi od ciężkiego wykrzywionego noża nepalskiej armii, na kształt którego zaprojektowane zostały śmigła wentylatora. Urządzenie kompatybilne jest z większością procesorów Intel LGA1366/1156/775 oraz AMD AM2+/AM2/AM3/940/939/754/K8.

Zestaw bazuje na 9 cm wentylatorze o poziomie natężenia dźwięku 27 dBA. System chłodzenia jest oparty na łożysku Z-BEARING, zaś inteligentna funkcja PWM w połączeniu z wydajnym radiatorem to uniwersalne rozwiązanie dla chłodzenia procesorów. Solidny wentylator o mocy 2,88 W oferuje żywotność 60 000 godz.

Urządzenie objęte jest 2 letnią gwarancją, a cenę detaliczną ustalono na 99 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto