A A A

Wielofunkcyjny Case do iPhone'a

27 czerwca 2016, 12:00
SanDisk przedstawił iXpand Memory Case – obudowę do telefonów Apple z wbudowanym powerbankiem i pamięcią.
Wielofunkcyjny Case do iPhone'a

Urządzenia marki Apple nie oferują możliwości rozszerzania ich pamięci za pomocą zewnętrznych kart. To jedna z niezmiennych strategii biznesowych firmy, która najpewniej w najbliższym czasie nie ulegnie zmianie. Brak dodatkowych gigabajtów odczuwają przede wszystkim użytkownicy z podstawowymi wersjami iPhone'ów (16 GB), którzy muszą w wielu przypadkach iść na kompromisy, aby wolnej przestrzeni nie zabrakło. Rozwiązaniem problemu może okazać się nowe akcesorium firmy SanDisk - iXpand Memory Case.

Ta z pozoru zwykła gumowa obudowa posiada wbudowaną pamięć, do której, dzięki wbudowanemu złączu Lightning, możemy mieć dostęp z poziomu iPhone'a. Pozwoli to na przenoszenie na nią większości plików oraz tworzenie kopii zapasowych. Niestety, ze względu na ograniczenia programowe, nie dotyczy to aplikacji i gier. Co ciekawe, dane znajdujące się na pamięci Case'a można zabezpieczyć hasłem i będą nim chronione nawet po przeniesieniu na komputer lub inne urządzenie.

To jeszcze nie koniec ciekawych funkcji tego akcesorium. Dzięki dodatkowemu, sprzedawanemu osobno modułowi możemy zamienić case w powerbank i dołożyć 1900 mAh do podstawowej pojemności baterii. SanDisk iXpand Memory Case jest kompatybilny z iPhone'ami 6 oraz 6s, dostaniemy go w czterech kolorach i trzech wersjach: 32, 64 i 128 GB. Ceny na Amazon.com wynoszą kolejno 59, 99 i 129 dolarów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto