A A A

Władca dźwięków 2020

15 kwietnia 2011, 13:45
Władca dźwięków 2020

Głośniki Genius SP-HF2020 to zestaw audio o łącznej mocy 60W (RMS) wyposażony w nowoczesny cyfrowy procesor dźwięku D2Audio (Digital Sound Processor).

Dzięki cyfrowemu procesorowi dźwiękowemu możliwe są trzy ustawienia korektora: EQ-WideSound – dźwięk bardziej przestrzenny, EQ-DeepBass – dźwięk wzbogacony mocnym basem. EQ – AudioAlign – ustawienie kierunku rozchodzenia fal dźwiękowych. Te funkcje pozwalają precyzyjnie dostosować wykorzystanie zestawu zarówno w przypadku oglądania TV, filmów, grania w gry komputerowe, jak i słuchania muzyki.

Głośniki charakteryzują się wysoką jakością dźwięku, a w połączeniu ze stylowym designem oraz drewnianym wykończeniem tworzą ciekawy i funkcjonalny zestaw audio. Głośniki posiadają jedno wejście cyfrowe oraz dwa wejścia analogowe, co sprawia, że mogą zostać podłączone do niemal każdego zestawu TV/DVD/PC. SP-HF2020 są również kompatybilne z konsolami do gier.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto