A A A

Wodoodporne podkładki Alioth

13 lipca 2016, 12:00
Po dobrze ocenianej serii Sargas, szwedzki producent Mionix postanowił dalej rozwijać swoje mouse pady. Kolejnym krokiem na drodze do stworzenia najlepszego możliwego produktu dla graczy są podkładki Alioth.
Wodoodporne podkładki Alioth

Charakterystyczną cechą podkładek Alioth są ich szyte brzegi. Rozwiązanie to wprowadzono po to, by krawędzie nie strzępiły się, a same mouse pady były wytrzymałe i dobrze służyły graczom przez długi czas.

Posiłki im nie straszne

Jeśli mają szybko nie zniknąć z biurek użytkowników, podkładki powinny być również łatwe do utrzymania w czystości. Powierzchnia Aliothów jest wodoodporna, a jedząc lub pijąc przy komputerze, gracz nie będzie musiał się martwić, iż jeden nieostrożny ruch zakończy się koniecznością wyrzucenia podkładki do kosza.

Liczy się precyzja

Nadal jednak najważniejszym czynnikiem dla każdego miłośnika gier jest to, jak podkładka oddaje ruch myszki. Aliothy zostały wykonane z mikrofibry. Materiał ten powinien minimalizować utratę danych i poprawić trakcję zarówno dla myszek laserowych jak i optycznych. Dodatkowo ich spód został pokryty gumą, mającą zapewnić lepszą przyczepność do twardych powierzchni.

Na każde biurko

Podkładki Alioth występują w czterech rozmiarach: M, L, XL i XXL. Najmniejsza spośród nich wersja Medium ma wymiary 37x32 cm, największa zaś - XXL - jest w stanie pokryć nawet całe biurko.

Ceny podkładek zaczynają się od 69 zł.

Cechy produktu:

- Materiał: mikrofibra

- Powierzchnia: wodoodporna

- Kompatybilność: myszka optyczna i laserowa

- Rozmiary: M (370x320 mm), L (460x400mm), XL (900x400mm), XXL (1200x 500mm)

- Grubość: 3 mm


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto