A A A

Wolność wyboru w Netii

7 lutego 2008, 14:58
Wolność wyboru w Netii

Netia zrywa ze stereotypowym podejściem do umów długoterminowych. Dotychczas, podpisując umowę na dostarczanie internetu, klient musiał przez kilkadziesiąt miesięcy płacić ustalony w ofercie abonament bez możliwości jego zmiany. Wszystkie bardziej atrakcyjne promocje, które w tym czasie się pojawiały w ofercie dostawcy, przechodziły mu koło nosa.

W nowej ofercie "Zawsze dobra cena" w Netii zmiana wysokości abonamentu jest możliwa po 6 miesiącach od zawarcia umowy. Np. jeżeli w trakcie 36-miesięcznego kontraktu Netia wprowadzi ofertę z niższym abonamentem lub wyższą szybkością internetu, klient ma prawo z niej korzystać bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji.
Poniżej ceny abonamentu w nowej promocji:

Cennik

Warunki umowy można zmieniać 1-krotnie przy kontrakcie na 24 miesiące oraz 2-krotnie przy umowie na 3 lata.
Dodatkową usługą, którą może wykupić klient, jest pakiet bezpieczeństwa firmy FSecure – miesięczny abonament to 9,89 zł, a przez pierwsze trzy miesiące użytkowania tylko 1 grosz.
Promocja trwa do 16 kwietnia.

Źródło: Netia


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
hohla
opera
29 czerwca 2010, 12:46
net
Trzeba przyznać , że bardzo atrakcyjna opcja. Szkoda ,że można zmieniać umowę tylko 1 -krotnie, no dobre i to. Może tez niebawem wprowadzą coś podobnego do ofert neta mobilnego, bo ostatnio pojawiło się sporo promocji i nie wiadomo jak je dobrać , aby były jak najbardziej korzystne. Poki co warta uwagi wydaje się oferta Orange free z tańszym abonamentem, bo to jednak spora różnica. Operatorzy neta mobilnego , chyba starają się dogonić oferty największych dostawców, bo w ostatnim czasie faktycznie dużo się pozmieniało
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto