A A A

World of Tanks Blitz wkrótce na Windows 10

1 grudnia 2015, 15:30
Wargaming ogłasza, że World of Tanks Blitz, mobilna wersja komputerowego hitu, dostępny będzie wkrótce na Windows 10, który działa na ponad 110 milionach urządzeń. Specjalnie zaprojektowana wersja pod system Microsoftu i międzyplatformową rozgrywkę przyniesie ze sobą walki czołgów 7 na 7 na smartfony, tablety oraz komputery osobiste PC wyposażone w Windows 10.
World of Tanks Blitz wkrótce na Windows 10

World of Tanks Blitz odniósł sukces i jest bardzo popularną grą mobilną. W chwili obecnej pobrano go już ponad 35 000 000 razy na urządzenia z systemem iOS i Android. Tytuł również osiągnął ważny krok milowy w kwestii ilości graczy grających jednocześnie. Ponad 100 000 wirtualnych czołgistów z całego globu rywalizowało w jednym momencie na całym świecie.

World of Tanks Blitz na Windows 10 pozwoli na pełną rywalizację międzyplatformową pomiędzy wiodącymi platformami mobilnymi - iOS, Android i Windows 10. Aby zapewnić równe szanse na zwycięstwo, gracze na komputerach osobistych PC będą mieli oddzielny od użytkowników urządzeń mobilnych system dobierający do gry. Nowa wersja wykorzysta w pełni zalety systemu Windows 10 - od intuicyjnego sterowania dotykowego na smartfonach i tabletach po wsparcie dla mysz i klawiatur na PC.

„World of Tanks Blitz zgromadziło dużą i aktywną społeczność globalną. Cieszymy się, iż możemy skorzystać z technologii i platformy dla graczy dostarczonej przez Microsoft, aby poszerzyć zasięg jeszcze bardziej," powiedział prezes Wargaming, Victor Kisły. „Wraz ze wsparciem dla Windows 10, zmienimy World of Tanks Blitz w prawdziwe doświadczenie międzyplatformowe, rozszerzymy możliwości w grze dla fanów i otworzymy uniwersum Wargaming.net na nową, liczną społeczność."

W chwili obecnej, World of Tanks Blitz oferuje ponad 190 wiernie odwzorowanych czołgów niemieckich, amerykańskich, radzieckich i angielskich podzielonych na 4 zróżnicowane klasy: jednostki lekkie, średnie i ciężkie oraz niszczyciele czołgów. Każdy model ma swoje mocne i słabe strony, co sprawia, że gracze mogą wypracować swój unikatowy styl gry.

W połączeniu z wieloma mapami, na których toczą się walki oraz rywalizacją z graczami na całym świecie, World of Tanks Blitz pozwala na rozwijanie swoich umiejętności taktycznych, uczy podejmowania szybkich i przemyślanych decyzji, jak również pozwala na wspólną grę z innymi pasjonatami militariów na całym świecie.

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto