A A A

Wreszcie inteligentny zegarek Google'a?

3 grudnia 2021, 12:00
Będzie okrągły i pozbawiony fizycznej ramki – o urządzeniu Pixel Watch wiemy coraz więcej.
Wreszcie inteligentny zegarek Google'a?

Minimalistyczne cacko

W sprawie inteligentnego zegarka Google zachowuje się jak panna na wydaniu. Nie potwierdza, ani nie zaprzecza. I tak od kilku lat. Jak informuje Business Insider, chwila, kiedy to cudo pojawi się w sprzedaży jest coraz bliższa. Być może nastąpi to już wiosną przyszłego roku.

Na razie wiadomo tyle, że prace nad zegarkiem są coraz bardziej zaawansowane. Gadżet jest obecnie testowany przez pracowników koncernu, którzy zgłaszają uwagi do jego działania.

Urządzenie nosi roboczą nazwę „Rohan", jednak najprawdopodobniej zostanie zaprezentowane jako Pixel Watch. Wyświetlacz inteligentnego zegarka będzie okrągły i pozbawiony ramek, obsługiwany przy użyciu jednego tylko przełącznika: obracanej korony. Urządzenie ma być dostarczane z najnowszym systemem operacyjnym Wear OS. Będzie wyposażone w pulsometr i krokomierz, a także standardowy zestaw funkcji do śledzenia wskaźników aktywności i zdrowia.

Pixel Watch będzie konkurował z zegarkiem Apple Watch - również ceną. Jak zdradza serwis „The Verge", „oczekuje się, że urządzenie będzie kosztować więcej niż Fitbit i bezpośrednio konkurować z Apple Watchem".

fot. Pixabay (zdjęcie nie przestawia oryginalnego Pixel Watcha – jeszcze go nie widzieliśmy)


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto