A A A

Wymień się książką

24 września 2008, 13:40
Wymień się książką

Już 50 tys. książek wymienili między sobą użytkownicy portalu Podaj.net – największego tego typu serwisu w Polsce. Najbardziej aktywni użytkownicy mają już na koncie po kilkaset transakcji, a rekordzista wymienił ponad 600 tytułów.

Wymianie podlegają tytuły umieszczone w bazie portalu przez samych internautów – obecnie jest to ponad 136 tysięcy tytułów. Książki wymieniane są w oparciu o system punktów. Za każdą oddaną lekturę użytkownik otrzymuje punkty, w zamian za które sam może pobrać książkę od innej osoby. Zamówione książki są przekazywane pocztą lub osobiście.

Działalność użytkowników portalu znacznie wzrosła po wakacjach – do bazy trafia ok. 3 tysięcy nowych pozycji. Skorzystanie z serwisu to dobry pomysł, aby zdobyć podręczniki szkolne – obecnie w serwisie znajdują się 4 tys. takich książek.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto