A A A

Xbox One X - oficjalna cena w przedsprzedaży

20 września 2017, 12:05
Microsoft otwiera przyjmowanie zamówień na standardowe modele konsol Xbox One X, które dostępne są w orientacyjnej cenie detalicznej 2199 zł.
Xbox One X - oficjalna cena w przedsprzedaży

 

Producent konsoli poinformował też, że katalog gier dostępnych w programie Xbox One X Enhanced zawiera już ponad 130 nowych i istniejących tytułów, ulepszonych dla Xbox One X, aby wykorzystać pełną moc urządzenia, w tym Far Cry 5, L. A. Noire, Greedfall i Okami HD.

Zawartość zestawu:

• Konsola Xbox One X z dyskiem twardym o pojemności 1 TB
• Kontroler bezprzewodowy Xbox z technologią Bluetooth
• Kabel HDMI obsługujący jakośc obrazu 4K
• Przewód zasilający
• 14-dniowy próbny abonament Xbox Live Gold
• 1-miesięczny abonament Xbox Game Pass
• 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold

Xbox One X - co to jest?

Najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie - Xbox One X - trafi do sprzedaży w Polsce równocześnie ze światową premierą, 7 listopada 2017 r. Urządzenie będzie dysponować 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K, przy kompatybilnych telewizorach.

Dostępne obecnie gry Xbox One będą wyglądać i działać lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie 1080p.

Konsola Xbox One X zaoferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbudowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Xbox One X uzupełni ofertę produktową urządzeń z rodziny Xbox - Xbox One S i Xbox One - a wszystkie gry i akcesoria do wcześniejszych modeli będą kompatybilne z nowym urządzeniem.

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto