A A A

Xerox ponownie wyróżniony przez BLI

14 października 2013, 12:07
Xerox ponownie wyróżniony przez BLI

Niezależne laboratorium badawcze Buyers Laboratory LLC (BLI) przedstawiło zwycięzców letniej edycji nagród „Pick of The Year” za rok 2013. Xerox otrzymał aż cztery nagrody w kategorii urządzeń wielofunkcyjnych (MFP) formatu A3.

Prestiżowe nagrody „Pick Of The Year” dla najlepszego sprzętu i oprogramowania biurowego przyznawane są przez BLI dwa razy w roku, w letniej i zimowej edycji. BLI nagradza produkty, które w trakcie specjalnych dwumiesięcznych testów laboratoryjnych wykazały się wyjątkową funkcjonalnością, wytrzymałością i największą wydajnością.

Produkty Xerox wyróżnione w letniej edycji nagród „Pick Of The Year” w 2013 r. to: seria Xerox Phaser 7100 za "wybitne osiągnięcie w dziedzinie wydajności energetycznej" w kategorii drukarek kolorowych, Xerox WorkCentre 7855 za "wybitne osiągnięcia w kategorii kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 w klasie 51-60 str./min”, aplikacja Xerox ConnectKey Share to Cloud za „wybitne osiągnięcia w innowacji” oraz Xerox Mobile Print Cloud 1 w kategorii „wybitne rozwiązania do druku mobilnego dla małych przedsiębiorstw”.

Model Xerox WorkCentre 7855 został doceniony przez BLI za wyjątkową wydajność i niezawodność, a także łatwość w użytkowaniu. Urządzenie posiada szereg istotnych funkcji, m.in. dwukierunkowe sterowniki druku, które zapewniają szczegółowe informacje na temat stanu papieru i tonera, a także monitorują status aktywnych i już zakończonych prac.

Nagrodzone drukarki wielofunkcyjne Xerox WorkCentre z serii 7855 wykorzystują technologię ConnectKey, która integruje najnowocześniejszy kontroler i zaawansowane rozwiązania programowe usprawniające zarządzanie dokumentami w zmiennym środowisku pracy, zarówno w mniejszych, jak i większych przedsiębiorstwach. Technologia ConnectKey umożliwia koncentrację na kluczowych zadaniach poprzez usprawnienie komunikacji, przetwarzania i udostępniania ważnych informacji. W konsekwencji koszty działalności firmy obniżają się, a przekazywane dane są lepiej zabezpieczone.

Według firmy BLI, najważniejsza dla pracowników działów IT jest niezawodność urządzenia biurowego, ale również łatwość użytkowania, cena i obsługa odpowiednich nośników.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto