A A A

YOLO najchętniej pobieraną aplikacją

13 maja 2019, 12:00
Dodatek do popularnego Snapchata stał się prawdziwym hitem wśród użytkowników. Program trafił na pierwsze miejsce najchętniej pobieranych aplikacji w USA.
YOLO najchętniej pobieraną aplikacją

YOLO to aplikacja, która pozwala na zadawanie anonimowych pytań w trybie Q&A. Dzięki integracji ze Snapchatem, YOLO zyskało prawdziwą popularność wśród nastolatków oraz dzieci w wieku szkolnym. Sami twórcy nie spodziewali się takiego zainteresowania - YOLO miało być miejscem do nauki, a nie realnym sukcesem.

Użytkownicy mogą swobodnie przeglądać pytania i podejmować decyzje na temat tego, na które z nich chcą odpowiedzieć - odpowiedź można udostępnić wraz ze zdjęciem.

Eksperci od razu zwracają uwagę na możliwe problemy z bezpieczeństwem samej aplikacji. Na ten moment nie wiadomo, jak twórcy mają zamiar się do nich odnieść.

/ fot. TechCrunch


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto