A A A

Yarvik TAB410 - nowy tablet w przystępnej cenie

30 sierpnia 2011, 08:55
Yarvik TAB410 - nowy tablet w przystępnej cenie

Firma Yarvik zaprezentowała 10-calowy tablet TAB410.

Urządzenie zostało wyposażone w 10-calowy rezystywny ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli obsługujący gesty Swipe. Wbudowaną pamięć wewnętrzną o rozmiarze 4 GB można rozszerzyć o maksymalnie 64 GB korzystając w tym celu z dwóch gniazd kart microSD.

Bateria o pojemności 3500 mAh pozwala na maksymalnie 10 godzin słuchania muzyki lub 3 godziny oglądania filmów. Na wyposażeniu znajdziemy dodatkowo wbudowaną kamerę o rozdzielczości 2,1 megapiksela, łącze WiFi oraz port HDMI.

Tablet obsługuje system Android 2.2 (Froyo) umożliwiający bezproblemowe pobieranie i instalowanie wszelkiej maści aplikacji. Warto wspomnieć, że urządzenie jest dostarczane fabrycznie z zainstalowanymi programami jak budzik, czytników e-booków, przeglądarka internetowa i aplikacja do przeglądania zdjęć oraz odtwarzacz audio-wideo.

Cenę tabletu Yarvik TAB410 ustalono na 749 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto