A A A

Your Phone ma nowe funkcje

1 maja 2020, 11:00
Od teraz można z poziomu komputera sterować odtwarzaczem multimediów zainstalowanym na telefonie z Androidem.
Your Phone ma nowe funkcje

Bezproblemowa synchronizacja

Your Phone to aplikacja integrująca smartfony z komputerem z systemem Windows 10. Umożliwia np. odczyt połączeń, wysyłanie oraz odbieranie SMS-ów i zarządzanie galerią zdjęć.

 

Kolejna użyteczna funkcja

Microsoft ogłosił właśnie aktualizację tej aplikacji. Nowa funkcja pozwala na sterowanie z poziomu komputera odtwarzaczem multimediów zainstalowanym na smartfonie z Androidem. Możemy zatem zobaczyć na ekranie naszego PC, co w danym momencie odtwarza telefon, a nawet zarządzać odtwarzaczem w telefonie z poziomu komputera.

Nowa funkcja jest dostępna dla użytkowników systemu Windows 10 z aktualizacją z października 2018 r. lub nowszą oraz telefonu z Androidem (7 lub nowszym). Można ją pobrać z oficjalnego sklepu Microsoftu.

 

Nie jest to innowacja

Nie jest to jednak nowy pomysł. Na podobnych zasadach działa także aplikacja komputerowa Spotify. W tym przypadku również z poziomu komputera można zarządzać muzyką puszczaną z naszego telefonu.

fot. FirmBee – Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto