A A A

Zadzwoń, nagraj się i wygraj!

12 lipca 2007, 17:22
Zadzwoń, nagraj się i wygraj!

Już kilkaset osób zadzwoniło na numer GG 7878 i nagrało się na pocztę głosową GG odpowiadając na pytanie: Do czego służy zielona słuchawka w GG?

Nagrania to część trwającej akcji marketingowej komunikatora Gadu-Gadu promującej rozmowy głosowe w komunikatorze oraz pocztę głosową. W najnowszej wersji Gadu-Gadu 7.7 (build 3669) użytkownik może nagrać rozmówcy wiadomość głosową na jego poczcie bez konieczności nawiązywania rozmowy. Nagranie takie można pobrać jako plik mp3.

Wśród nagranych wiadomości znalazło się wiele zabawnych pozdrowień oraz piosenek, skomponowanych przez użytkowników.Na najlepsze nagrania czekają laptopy i telefony komórkowe. Wybranych utworów można posłuchać na stronie: http://www.zielonasluchawka.pl/lista.html


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
rrobert12
opera
14 lipca 2007, 22:13
gg / win.
a kadu? czy nie mozna proporcjonalnie rozijac tych aplikacji?
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto