A A A

Zagrasz podczas pobierania

13 lipca 2021, 08:00
Nowa funkcja w nadchodzącym Androidzie 12 sprawi, ze wybrane gry da się uruchomić przed zakończeniem ich ściągania.
Zagrasz podczas pobierania

Bez zbędnych przestojów

Jest to dobra wiadomość dla niecierpliwych graczy, którzy będą mogli szybciej niż do tej pory rozpocząć zabawę zamiast czekać „całe wieki", szczególnie w przypadku produkcji złożonych z większych plików.

Funkcja, nazwana „play as you download" działa w grach korzystających z systemu Play Asset Delivery (PAD), który obsługuje również automatyczne aktualizacje i kompresję.

Informacja o usprawnieniu systemu została podana podczas trwającej właśnie (12 i13 lipca) konferencji Google Games Developer Summit 2021, podczas której firma prezentuje nowe produkty przeznaczone zarówno dla biznesu związanego z elektroniczną rozrywką, jak i zwykłych graczy.

Google podczas wydarzenia zapowiedział między innymi najnowszą wersję beta systemu Android 12. Jest to zupełnie nowy projekt, oferujący duże przyciski, zmieniające się kolory i bardziej płynne animacje. Według Sameera Samata, wiceprezesa Google'a ds. zarządzania produktami, jest to „największa zmiana w historii Androida".

fot. Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto