A A A

Zakrzywiony telewizor Samsung LED Smart TV H8000 w Polsce

2 kwietnia 2014, 12:30
Do sprzedaży trafił telewizor Samsung LED Smart TV H8000 - to jeden z pierwszych zakrzywionych telewizorów na rynku.
Zakrzywiony telewizor Samsung LED Smart TV H8000 w Polsce

Dzięki zakrzywionemu ekranowi obraz zyskuje wyjątkową głębię. Dodatkowo, zastosowana krzywizna zapobiega zniekształceniom obrazu, takim jak zmiany kontrastu i koloru na krawędziach ekranu. Za obraz odpowiadają najnowsze wersje technologii opracowanych przez firmę Samsung. Zaawansowana technologia Clear Motion Rate (CMR) sprawia, że nawet dynamiczne sceny prezentują się na ekranie wyraźnie i płynnie. Im wyższa wartość CMR, tym ostrzejszy obraz i mniejszy efekt rozmycia poruszających się obiektów - w modelu H8000 CMR wynosi 1000 Hz.

Za odwzorowanie barw i detali oraz optymalnie dobrany kontrast odpowiada technologia Micro Dimming Ultimate. Dzieli ona wyświetlany obraz na 576 bloków, które są następnie analizowane. Na podstawie otrzymanych wyników telewizor dobiera opcje podświetlenia swojej matrycy. Micro Dimming Ultimate gwarantuje najwyższe osiągi w aż trzech zakresach: poprawia kolory, kontrast oraz uwydatnia szczegóły.

W środku procesora znajdziemy QuadCore+. Zadania są wykonywane płynnie, a krótszy czas oczekiwania sprawia, że możemy czerpać więcej z rozrywkowych możliwości urządzenia. Jeśli jednak w przyszłości zajdzie potrzeba udoskonalenia, telewizor jest kompatybilny z nowym zestawem Evolution Kit - umożliwia on zamianę komponentów telewizora na nowsze.

Ponadto, Samsung H8000 został wyposażony w znane rozwiązania z poprzednich serii urządzeń takie jak komendy głosowe, podwójny tuner DVB-T/C/S2 oraz funkcję S Recommendation, która podpowie nam jakie programy są najpopularniejsze wśród innych użytkowników telewizorów Samsung Smart TV. Wbudowana karta WiFi pozwoli także na skorzystanie z najnowszej edycji aplikacji Smart View - używając domowej sieci internetowej, będziemy mogli przesyłać strumieniowo sygnał telewizyjny na smartfon lub tablet, oraz zmienić urządzenie przenośne w pilota do telewizora. Urządzenie posiada także funkcje Gesture i Face Recognition Ready, odpowiadające za rozpoznawanie ruchów dłoni, palców a także twarzy.

Telewizor Samsung Smart TV 3D (rekomendowane ceny detaliczne):

UE65H8000 - 15 699 PLN

UE55H8000 - 10 199 PLN

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto