A A A

Zalman - miniaturowe głośniki bluetooth ZM-S600B

2 sierpnia 2013, 12:45
Zalman - miniaturowe głośniki bluetooth ZM-S600B

Zalman wprowadził do sprzedaży niewielkie głośniczki bluetooth w kształcie przypominającym sześcian, których mobilność i wbudowana bateria litowo-polimerowa umożliwiają swobodne korzystanie z nich w dowolnym miejscu.

Łączna waga głośników to zaledwie 120 g przy wymiarach 52 x 52 x 38 mm każdy, dzięki czemu sprzęt zmieści się nawet w niedużej torebce czy plecaku i nie będzie stanowić istotnego obciążenia dla przenoszącej go osoby. Zasięg modelu ZM-S600B wynosi do 10 m. Głośniki są kompatybilne z niemal każdym urządzeniem mobilnym (smartfonem, laptopem czy tabletem) wyposażonym w bluetooth.

Producent zapewnia, że głośniki zapewniają wysoką jakość dźwięku jak na możliwości tego typu miniaturowego urządzenia. Mają po 3 W mocy oraz 40 mm przetworniki, przetwarzają dźwięki w zakresie 100–20 000 Hz. Warto dodać, że jeden z głośników ma wbudowany mikrofon. O statusie i trybie pracy urządzeń informują niebieskie i czerwone diody.

Na bocznej ściance jednego z głośniczków umieszczono 5 przycisków służących do: regulowania głośności muzyki/konferencji, przewijania utworów, uniwersalny przycisk do włączania/wyłączania słuchawek, parowania ich ze wskazanym urządzeniem nadającym sygnał bluetooth, a także włączania utworów/pauzowania/odbierania połączeń/kończenia ich i odrzucania.

Sugerowana cena detaliczna głośników wynosi 149 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto