A A A

Zalman ZM-M201R - gamingowa mysz na każdą kieszeń

26 listopada 2013, 13:39
Zalman ZM-M201R - gamingowa mysz na każdą kieszeń

Firma Zalman zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty nowej myszy gamingowej ZM-M201R. Kontroler został stworzony z myślą o graczach poszukujących najbardziej atrakcyjnej cenowo propozycji.

Mysz została wyposażona w sensor o maksymalnej czułości wynoszącej 1000 DPI i oferuje przy tym przetwarzanie obrazu z szybkością 3000 klatek na sekundę. Producent zapewnia, że ergonomiczny design myszy przekłada się na komfort obsługi nawet w czasie długich sesji z grami. Dzięki gumowej powłoce antypoślizgowej produkt ma pewnie leżeć w dłoni. Warto również wspomnieć o wbudowanym w mysz niebieskim podświetleniu LED oraz o dwóch dodatkowych bocznych przyciskach.

Wymiary modelu ZM-M201R to 118 (D) x 65 (S) x 35 (W) mm. Jego waga wynosi 89 g. Urządzenie korzysta z interfejsu USB. Na kablu zastosowano filtr przeciwzakłóceniowy, który redukuje negatywny wpływ zewnętrznych szumów na przesyłany sygnał.

Sugerowana cena detaliczna myszki ZM-M201R wynosi 29 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto