A A A

Zasilacze Cooler Master z serii VS

4 października 2013, 08:22
Zasilacze Cooler Master z serii VS

Cooler Master poinformował o rozszerzeniu oferty o trzy nowe zasilacze komputerowe z serii VS o mocach znamionowych wynoszących 450W, 550W i 650W.

Zasilacze z serii VS to przede wszystkim wyjątkowa i unikalna konstrukcja, która w porównaniu do produktów konkurencyjnych zapewnia znacznie lepszy współczynnik rozpraszania ciepła oraz wyższą efektywność.

Zastosowanie specjalnych rozwiązań opracowanych przez inżynierów Cooler Master umożliwiło ograniczenie do minimum okablowania, co przełożyło się na mniejsze zakłócenia sygnałów oraz poprawioną cyrkulację powietrza wewnątrz obudowy zasilacza. Ponadto mocna linia +12V gwarantuje wysoką stabilność oraz bezproblemową współpracę z najwydajniejszymi kartami graficznymi.

Plusem najnowszych zasilaczy Cooler Master są także wysokiej jakości komponenty, w tym japońskie kondensatory, które wpływają na redukcję wahań mocy oraz znacznie wydłużają żywotność całej konstrukcji. Dodatkowym atutem jest również nietypowy moduł DC-DC, który zwiększa efektywność operacyjną oraz stabilność napięcia. Potwierdzeniem najwyższej klasy zasilaczy z serii VS jest certyfikat 80 PLUS Gold.

Zasilacze Cooler Master z serii VS dostępne są w sprzedaży w sugerowanych cenach brutto wynoszących 314 zł (450W), 352 zł (550W) i 409 zł (650W). Każdy z zasilaczy objęty jest pięcioletnim okresem gwarancyjnym.Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto