A A A

Zegarki Apple i ich przewidywane ceny

12 listopada 2014, 08:00
Podczas wrześniowej prezentacji zegarka Apple Tim Cook wspomniał o cenach niektórych modeli. Ile trzeba będzie zapłacić za poszczególne edycje tego gadżetu?
Zegarki Apple i ich przewidywane ceny

Za podstawową wersję zapłacimy 349 dol. Najprawdopodobniej będzie to model sport z kauczukowym plastikiem. Znacznie więcej trzeba będzie zapłacić za złoty Apple Watch Edition, którego cena wahać się ma między 4000 a 5000 dol.

Podstawowa cena zegarka wydaje się dosyć wysoka jak za smartwatch, ale jest to uzasadnione faktem, że Apple pozycjonuje swój model pozycjonuje jako gadżet modowy, a nie technologiczny. A zegarki u jubilerów potrafią kosztować krocie.

Patrząc jednak na coraz krótszą żywotność współczesnej elektroniki, wspomniane 4000-5000 dol. za smartwatcha wydaje się ceną przesadzoną. Jeżeli zegarek Apple użytkownicy mają zmieniać co 2-3 lata (jak smartfona), to wersji Edition nie sposób wróżyć świetlanej przyszłości.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto