A A A

Zestaw muzyczny Manta SPK5000 BUFFALO

29 stycznia 2017, 14:00
Manta wprowadziła do sprzedaży kolejny model przenośnego głośnika wielofunkcyjnego Power Audio z popularnej serii Manta Party House.
Zestaw muzyczny Manta SPK5000 BUFFALO

Manta SPK5000 BUFFALO to zestaw muzyczny z technologią Bluetooth. Mrugające światła Disco LED RGB, efekt echa czy funkcja pierwszeństwa mikrofonu zapewnią klubową atmosferę na każdej domówce. Możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z urządzeń przenośnych. Zasięg sygnału wynosi do 10 metrów.

Zestaw Manta BUFFALO zamknięty został w poręcznej, przenośnej obudowie wyposażonej w kółka i rączkę do łatwiejszego przenoszenia. Głośnik posiada też wbudowaną baterię. Pomimo małych gabarytów dysponuje pokaźną mocą 2000 W P.M.P.O., a wzmocnienie dźwięku zapewnia 8-calowy woofer.

Głośnik Manta SPK5000 BUFFALO umożliwia odtwarzanie dźwięku z wielu źródeł. Wbudowane złącze USB oraz gniazdo kart pamięci SD pozwala na odtwarzanie muzyki z plików MP3/WMA. W komplecie użytkownik otrzymuje bezprzewodowy mikrofon, który doskonale sprawdza się na imprezach karaoke lub do zapowiedzi scenicznych oraz pilot zdalnego sterowania.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto