A A A

Znamy cenę Galaxy Taba w Australii

23 września 2010, 14:19
Znamy cenę Galaxy Taba w Australii

Samsung Galaxy Tab przez wielu uznawany jest za pogromcę iPada. Oprócz funkcji, dla wielu osób ważny wyznacznik stanowi również cena urządzenia. Wiemy już ile wyniesie ona w Australii.

Porównując cenę Galaxy Taba z iPadem nietrudno zauważyć, że tablet Samsunga nie jest w tej kwestii konkurencyjny. Firma podała, że w Australii będzie on kosztował około 950 dolarów amerykańskich. To ponad 150 dolarów więcej niż najdroższa wersja iPada. Siłą tabletu Samsunga w tym kraju okazać się może fakt, iż będzie on dostępny u niemal wszystkich operatorów komórkowych. Dlatego też jego wysoka cena nie będzie bardzo odczuwalna dla klientów nabywających urządzenie wraz z planem taryfowym.

Wybór pomiędzy dwoma konkurencyjnymi produktami będzie w Australii, mimo wyższej ceny Galaxy Taba, zależny głównie od gustu. A jak będzie to wyglądać w Polsce? Możemy się tylko domyślać. Posiadamy jednak nieoficjalne informacje, że Era zamierza włączyć ten tablet do swojej oferty.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto