A A A

Zobacz projekt Nokii z Windows Phone 7

29 grudnia 2010, 11:54
Zobacz projekt Nokii z Windows Phone 7

W zeszłym tygodniu Eldar Murtazin zdradził, że Nokia może pracować nad telefonem działającym pod kontrolą systemu Windows Phone 7. Jak mogłaby wyglądać Nokia z nowym systemem Microsoftu na pokładzie?

O stworzenie koncepcji wyglądu nowego modelu Nokii pokusili się projektanci z Mindsailors Desgin Studio. Trzeba przyznać, że ich propozycja jest bardzo udana i dobrze wpisuje się w ogólną stylistykę produktów fińskiego producenta. Projekt można zobaczyć w materiale wideo zamieszczonym poniżej.

Współpraca Nokii z Microsoftem, choć początkowo wydawała się nieco absurdalna, może być możliwa. Sam autor przecieku – Eldar Murtazin – wielokrotnie podawał opinii publicznej informacje, które później okazywały się być prawdą. Warto jednak pamiętać, że nie w każdym przypadku tak było. Chwilowe odejście od Symbiana pozwoliłoby Nokii na zdobycie nowych rejonów rynku smartfonów i zdecydowanie odświeżyłoby wizerunek marki.

Jeżeli obie firmy faktycznie nawiązały współpracę, na jej efekty będziemy musieli na pewno jeszcze trochę poczekać.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto