A A A

Zwrócą 400 zł za zakup telewizora i zestawu kina domowego

29 kwietnia 2010, 12:52
Zwrócą 400 zł za zakup telewizora i zestawu kina domowego

W sobotę, 1 maja rusza druga edycja promocji System Zwrotu Kasy. Tym razem na zwrot 400 zł będą mogli liczyć klienci, którzy zdecydują się na zakup dowolnego zestawu kina domowego oraz telewizora marki Samsung o przekątnej ekranu 40 cali lub większej.

Każdy klient, który w dniach 1-16 maja 2010 roku dokona zakupu telewizora oraz dowolnego zestawu kina domowego marki Samsung może otrzymać zwrot 400 zł. Wystarczy, że wypełni formularz dostępny w sklepach bądź na stronie internetowej www.systemzwrotukasy.pl i prześle go wraz z kopią dowodu zakupu (paragonu lub faktury VAT wystawionej na osobę fizyczną) na adres organizatora.

Po weryfikacji poprawności zgłoszenia, kwota 400 zł jest zwracana przelewem na rachunek bankowy podany w formularzu zgłoszeniowym. Oba zakupione produkty powinny znaleźć się na jednym dowodzie zakupu.

Do dyspozycji osób zainteresowanych promocją pozostaje infolinia działająca od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16 pod numerem 0 801 777 900. Ponadto, szczegóły promocji oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej www.systemzwrotukasy.pl.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto