A A A

flexFORM - nowoczesna drukarka 3D

2 listopada 2014, 10:00
flexFORM to drukarka 3D, stworzona z myślą o prostocie obsługi. Zgodnie z teorią plug&print, wystarczy uruchomić urządzenie i rozpocząć drukowanie wybranego modelu z podanym filamentem. Dołączony 7” tablet zapewnia szybki dostęp do podstawowych funkcji.
flexFORM - nowoczesna drukarka 3D

Zastosowanie wysokiej jakości podzespołów i trwałej metalowej obudowy umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości wydruków oraz zwiększa niezawodność urządzenia. Smukłe kształty obudowy pokreślono perforacją przepuszczającą subtelne podświetlenie LED.

Obsługa drukarki jest prosta i nie wymaga fachowej wiedzy. flexFORM nie wymaga składania - urządzenie jest gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Intuicyjny interfejs pozwala rozpocząć proces drukowania w kilka sekund korzystając dowolnie z tabletu lub komputera. Dla zaawansowanych użytkowników przewidziano zaawansowane opcje, dzięki którym można wprowadzić dowolne wartości parametrów druku.

Cena drukarki w przedsprzedaży wynosi 5999 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto