A A A

iPad Pro - wielki tablet Apple ze stylusem

9 września 2015, 20:00
Niemożliwe stało się prawdą - Apple stworzyło wielkiego, 12,9-calowego iPada. Ale to nie wszystko - nowy tablet będzie miał stylus (rysik). Rozwiązanie, którym gardził Steve Jobs.
iPad Pro - wielki tablet Apple ze stylusem

iPad Pro ma ekran o przekątnej 12,9 cala i rozdzielczość 2732 na 2048 pikseli. Do tego dojdą cztery głośniki. Jednostką napędzającą Pro będzie A9X, rzekomo mocniejszy od  80 proc. komputerów sprzedawanych na świecie (tak twierdzi Apple). Do tego dojdzie 2 GB pamięci RAM i bateria, która wytrzyma 10 godzin bez ładowania. Na tym nie koniec.

Większym zaskoczeniem od rozmiaru jest stylus, nazywany Pencil (ołówek). Działa tak samo (!) jak stylus znany z Galaxy Note. Użyjemy go do robienia notatek oraz rysowania. Jednym z akcesoriów dla iPada Pro będzie klawiatura.

Cena nowej zabawki Apple? 799 dolarów.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto