A A A

iPhone 6 - nowe informacje

10 czerwca 2014, 15:40
iPhone 6 ma być wyposażony ma być w łączność NFC i technologię bezprzewodowego ładowania – tak wynika z analiz serwisu Phone Arena.
iPhone 6 - nowe informacje

Dobrze poinformowane źródła twierdzą, że Apple wyposaży nowego iPhone'a w NFC, aby umożliwić m.in. dokonywanie mobilnych płatności. Tego ważnego elementu, od dawana obecnego w urządzeniach konkurencji, nie miał żaden z dotychczasowych smartfonów Apple.

To jednak nie koniec dobrych informacji, ponieważ iPhone'a 6 będzie można naładować bezprzewodowo. Również ten element oferują producenci urządzeń z systemami Android i Windows Phone.

Kolejne przecieki wspominają o wsparciu dla łączności LTE kategorii 6, które umożliwia transfer danych z prędkością do 300 Mbps. Jest również mowa o większym, 4,7-calowym ekranie i rozdzielczości 960 x 1704 pikseli.

iPhone 6 powinien zadebiutować we wrześniu bieżącego roku, jednak coraz częściej mówi się o okresie wakacyjnym. Wczesna jesień miałby zostać zarezerwowana na premierę 5,5-calowej wersji.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
derpr
10 czerwca 2014, 18:37
NFC w Polsce jest bez sensu bo i tak trzeba kupić specjalnego sima z umową trójstronną - operator-klient-bank. Jakby NFC umożliwiało płacenie przez Google Wallet, czy odpowiednik tej usługi, który zapewne wprowadzi Apple to by zmieniało postać rzeczy. W cywilizowanych krajach mają lepiej :(
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto