A A A

iPhone 6 przetrwał upadek z samolotu

6 sierpnia 2015, 12:00
iPhone 6 należący do właściciela Gas Corp. of America wypadł z lecącego samolotu i z wysokości 2830 metrów spadł na ziemię. Urządzeniu nic się nie stało!
iPhone 6 przetrwał upadek z samolotu

Wilson podróżował samolotem z Houston do Witchita. Nagle drzwi niewielkiego samolotu otworzyły się, a jego iPhone został wyssany na zewnątrz, skąd poszybował prosto na ziemię. Po wylądowaniu właściciel skorzystał z aplikacji Find my iPhone i wyruszył na poszukiwania. Trzeba przyznać, że miał w nich mnóstwo szczęścia, ponieważ urządzenie odnalazło się i co najbardziej niezwykłe - było w niemalże nienaruszonym stanie. Ponoć tylko krawędzie były mocniej zarysowane. Swoją rolę odegrało w tym etui z dodatkową baterią Mophie Juice Pack, które niestety przepadło.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Asselasis
Asselasis
6 sierpnia 2015, 19:56
Pewnie miał włączony tryb samolotowy :E
frasag
frasag
6 sierpnia 2015, 13:30
A nie piszą w jakim miejscu upadł- to ważne!
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto