A A A

iPhone 7 - czy tak wygląda nowy smartfon Apple?

28 grudnia 2015, 08:50
Czyżby jeden z pracowników firmy Foxconn, w której fabryce produkowane są iPhone'y, potajemnie nagrał materiał wideo przedstawiający nowy model smartfonu Apple?
iPhone 7 - czy tak wygląda nowy smartfon Apple?

 

Urządzenie z filmu nie przypomina iPhone'a 6, co może sugerować, że Apple zamierza diametralnie zmienić wygląd nowej generacji swoich smartfonów. Jest metalowe, a jego ekran szczelnie wypełnia przedni panel. Z tyłu widać miejsce na logo producenta. Brakuje natomiast charakterystycznego przycisku home.

Teraz przyjrzyjmy się drugiej stronie medalu. Film został nakręcony w taki sposób (albo faktycznie był, ale tego nie wiemy na pewno), aby widz myślał, że urządzenie po kryjomu prezentuje pracownik Foxconnu - widać fragment logo firmy na fartuchu, a przed końcem materiału słychać głośne "hey" - jakby został przyłapany na gorącym uczynku. Trudno oprzeć się wrażeniu, że wideo to jedno wielkie oszustwo.

Cóż, musimy poczekać jeszcze trochę. Pierwsze wiarygodne przecieki dotyczące iPhone'a 6 zaczęły pojawiać się dobre kilka miesięcy przez premierą. Tym razem może być podobnie. Wspomniany materiał wideo możecie zobaczyć w tym miejscu.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto