A A A

iPhone 8 ze szkła?

5 grudnia 2016, 13:30
Wicedyrektor Lenovo, na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych opublikował post mówiący o tym, że iPhone 8 będzie miał plecki wykonane ze szkła.
iPhone 8 ze szkła?

Nie wiadomo skąd wicedyrektor dysponuje taką informacją, ale ze względu na rangę tej osoby, można przypuszczać, że jest ona prawdziwa.

Oprócz tego, są istotne powody, dla których taka zmiana wzornictwa ma sens. Przede wszystkim, smartfony Apple regularnie zmieniają styl i po trzech bardzo podobnych generacjach, przyszedł najwyższy czas na odświeżenie wizerunku. Poza tym, z metalową obudową dużo ciężej o bezprzewodowe ładowanie, a ta funkcja niemal na pewno pojawi się w przyszłorocznym flagowcu firmy z z Cupertino.

Więcej szczegółów poznamy zapewne dopiero w przyszłym roku. Premiera ósmej generacji iPhone'a jest zapowiadana na wrzesień 2017.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto